3 стратегій гри в гральні автомати

Бажання будь-якого гравця вкладається у це словосполучення – стратегія вдалої гри. Ми не песимісти, тому не будемо розповідати про програшну стратегію. Хоча, доволі часто буває і так, що результат гри розчаровує геймера.

Тоді як великі суми коштів виграються регулярно, важко пам’ятати про довгий шлях до цього успіху. Деколи цей шлях дуже довгий, особливо важко знайти стратегію, яка допоможе подолати цей шлях. Не завжди потрібно піддаватися спокусі, краще відсторонено та розсудливо дивитися на стратегію своєї гри в онлайн-автоматах. Як варіант такого підходу, розглянемо стратегію керованого виграшу.

Найвідоміша стратегия Мартингейла

Цю стратегію можна використовувати в будь-якій азартні гри, навіть якщо ви маєте намір грати в автомати безкоштовно. Принцип стратегії доволі простий: якщо ви програли одну ставку, то наступну ставку потрібно зробити в два рази більшу ніж попередня. В цьому випадку ви повертаєте програні гроші та отримуєте додатковий дохід.

Система Мартингейла заснована на теорії ймовірності. Чим більшу кількість ставок ви робите, тим більше ймовірність виграшу. Теоретично ця стратегія має сенс, а практично вона розрахована на довгу гру і велику суму початкового капіталу.

Зразок гри


Наведемо приклад застосування цієї системи у грі Twister Mania. Суть системи Мартингейла у наступному: потрібно вибирати мінімальний розмір ставки, яку будемо збільшувати в 2 рази при програші. У випадку виграшу потрібно буде повертатися до мінімальної початкової суми. У результаті одного «заходу» гравець отримує дохід, якій дорівнює величині мінімальної ставки.

Для наглядності наведемо приклад реальної гри:

  1. Ставка – 0,1 кредиту. Стан балансу – 1000 кредитів. Програш.

  2. Збільшуємо ставку вдвічі, тобто – 0,2 кредиту. Програш.

  3. Подвоюємо ставку до 0,4 кредиту. Програш.

  4. Подвоюємо попередню ставку до 0,8 кредиту. Програш.

  5. Збільшуємо до 1,6. Програш.

  6. Подвоюємо попередню ставку до 3,2. Виграш. Стан рахунку – 1000,1 кредиту.

  7. Повертаємося до початкової ставки 0,1 та граємо знову.

Плюси

Головною перевагою системи Мартингейла є те, що вона дуже проста. Вона зрозуміла та доступна для будь-якого гравця інтернет-казино. Головне пам’ятати, що цей метод працює тільки до певного моменту.

Мінуси

Досить суттєвий недолік системи Мартингейла те, що гравець, досягнувши певного рівня виграшу, немає змоги збільшувати ставки. Це означає, що він не в змозі покрити попередні втрати. Також дуже багато гравців вважають цю стратегію занадто ризикованою.

Стратегія Даламбер

Стратегія ставок, названа ім’ям цього вченого, ще відома як пірамідальна система ставок. Вона заснована на законі рівноваги Даламбера. Тобто, у гравця є більше шансів виграти після черги програшів, та навпаки. Стратегія досить проста: після кожного програшу гравець збільшує ставку на одиницю, відповідно, після кожного виграшу ставка зменшується теж на одиницю.

Зразок гри

Наведемо приклад гри по системі Даламбера. Якщо початкова ставка, наприклад в 10 доларів, програє, то наступну ставку треба збільшити до 20 доларів. Якщо і ця ставка буде програшною, то 3 ставку необхідно збільшити до 30 доларів. Якщо ставка розміром у 30 доларів буде виграшною, то наступну ставку потрібно зменшити на 10 доларів, тобто поставити 20 доларів.

Можна помітити, що при застосуванні системи Даламбера ставки ростуть або зменшуються плавно. Все достатньо просто та зрозуміло: кожна ставка або більше, або менше попередньої ставки на одну одиницю.

Плюси

Головною перевагою гри в онлайн-автомати по системі ставок Даламбера є те, що цей метод зрозумілий та дуже простий. У порівнянні з системою Мартингейла, де ставку потрібно подвоювати після кожного програшу, при методі Даламбера ставки підвищуються тільки на одну одиницю. Гравець має можливість вийти з гри на будь-якому етапі.

Мінуси

Якщо у гравця виникло бажання виграти миттєво велику суму грошей, то система Даламбера йому не підійде: стратегія розрахована на довгу гру і за короткий час не принесе гравцю прибуток. Ця система передбачає, що виграші – результати поразок. Потрібно розуміти що більщість стратегій допоможе лише зробити гру в ігрові автомати довшою – хоча шанс на великий виграш є завжди.

Стратегія гри – Система Фибоначчі

Основа системи Фібоначчі досить проста: для ставок використовується чисельна послідовність Фібоначчі – геніального вченого-математика 13 століття. Цей математик встановив досить просте правило формування чисельної послідовності: кожен наступний член у послідовності чисел дорівнює сумі двох попередніх. Тобто, якщо почати з числа 1, то послідовність буде такою; 1, 1, 2, 3, 4….. Якщо гравець використовує систему Фібоначчі в якості негативної прогресії, то він повинен збільшувати ставку при кожному програші. В цьому випадку прогресія буде геометричною, тобто, після кожного програшу ставки будуть рости миттєво.

Зразок гри

Цю систему, зазвичай, використовують при ставках на однакові шанси. Наприклад, на червоне/чорне та дюжину в онлайн-рулетці. Якщо ставка програє, то гравець повинен збільшувати її по принципу системи Фібоначчі. Якщо гравець у виграші, то зменшувати ставку потрібно по аналогічні схемі: ставка повинна бути рівною сумі двох попередніх ставок. Таким чином ставки доходять до кінця послідовності. При виграші послідовність закінчується, гравець отримує свій виграш, який дорівнює початковій ставці. Зразок:  1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21…

Плюси

Виграючи по системі Фібоначчі, гравець отримує тільки подвоєну початкову ставку. Система дає змогу повернути програш, поєднуючи в одну суму дві попередні ставки. Для того щоб повернути свої гроші, гравцеві буде потрібно в 2 рази менше вдалих ставок, але на наступному етапі система допоможе здобути солідний виграш.

Мінуси

Як і кожна система ставок, метод Фібоначчі потребує обережності у використанні та встановленні обмежень по коштах. Ця система не збільшує розмір ставок так швидко, як це робить Мартингейл, але їх розмір все ж таки виростає швидко. У будь-якому випадку розмір ставок по Фібоначчі потрібно порівнювати з розміром свого банкроллу.