Азартні ігрові автомати NetEnt

Компанія-розробник азартних ігрових автоматів NetEnt стала відомою в індустрії азарту у 1996 році. Професійна команда дизайнерів та програмістів, які розробляли якісні онлайн-слоти, швидко досягла успіху та здобула популярність серед азартних гравців. Впровадження новаторських рішень допомогло розробникам досягти вершин популярності та зайняти лідируючі позиції серед розробників ігрового софту.

Ігровий автомат Eggomatic

Ігровий автомат EggomaticБезкоштовний ігровий автомат Eggomatic – незвичайна птахоферма, де механічні птахи-роботи несуть металеві та золоті яйця. Ігрові зображення розміщені на 5 барабанах в 3 ряди, а для гри використовується 20 ліній. З вартістю знаків гравців знайомить таблиця виплат:

 • Spreading Wild Egg – вайлд, що розширюється, всі символи навколо нього перетворюються на дикі;
 • Free Spins Egg – активується 5-50 запусків;
 • Coin Win Egg – додаткові виплати, при яких нараховується 50-2 500 ставок;
 • Surprise Egg – яйце з сюрпризом, яке дає можливість обирати одну із 3 попередніх функцій.

Гравців приємно здивує щедрість онлайн-автоматів, в який можна грати безкоштовно та без реєстрації.

Ідея та особливості

Оскільки в більшості своїй ігрові автомати дуже схожі, розробники постійно додають до них нові характеристики. Це дає можливість утримувати лідируючі позиції на ринку та приваблювати більшу кількість гравців. Грати в автомати Eggomatic цікаво з декількох причин:

 • велика ймовірність отримання виграшу;
 • є можливість грати як на гроші, так І безкоштовно;
 • у слотах передбачена можливість тренувальної гри.

Оформлення


Головними персонажами гри Eggomatic є кури несучки, які знаходяться у гніздах та роботизовані пристрої, що виробляють та подають металеві та золоті яйця на стрічку конвеєра. Головне – не складати всі яйця разом, тому що вони можуть розбитися. Велику увагу розробники приділили музичному та графічному супроводженню гри.

Бонуси

У ігровому автоматі Eggomatic є незвичайна функція Conveyer Belt, яку можна вважати різновидом бонусної гри. Поверх ігрового барабану протягнута стрічка конвеєра, правіше неї знаходиться спеціальний апарат, який подає на конвеєрну стрічку призові яйця:

 • яйце з можливістю розширення Wild – Spreading Wild Egg;
 • яйце з безкоштовними спинами – Free Spins Egg;
 • яйце з призовою виплатою – Coin Win Egg;
 • яйце з ігровим сюрпризом – Surprise Egg.

Ігровий автомат Beach

Ігровий автомат BeachМріяли про подорож на яхті, з’являлось бажання зайнятися серфінгом? З ігровим автоматом Beach ви опинитеся на тропічному пляжі. Ігровий автомат з 5 барабанами та 20 лініями для виплат допоможе гравцю вирішити всі наявні проблеми. Найбільший виграш очікує гравця при максимальній ставці – 5 умовних доларів на 1 лінію.

Ідея та собливості

Особливість ігрового автомата Beach в тому, що він дає можливість гравцю реалізувати свою мрію. Слот забезпечує гравця досить щедрими грошовими призами, суми яких вражають та надихають геймера на подальший рух вперед до красивого та забезпеченого життя.

Оформлення

Музичне оформлення та графічний дизайн гри створений спеціально для тих гравців, яким подобаються азартні ігри, та які не уявляють свого життя без ризику. Тепер кожен користувач має можливість долучитися до прекрасного навіть взимку, не виходячи з затишного помешкання.

Бонуси

Щедрі бонуси та безкоштовні розваги в ігровому автоматі Beach дають можливість на 5 барабанах з 20 активними лініями зірвати Джекпот. Вибрати щедрий бонус гравцю допоможе таблиця виплат, де:

 • вайлд – краб;
 • скаттер гри – пляшка з запискою;
 • кальмар відіграє роль вайлда з можливістю мультиплікатора.

Гравцю сподобається грати на пляжі з дуже веселими морськими мешканцями. Пригоди на Сонячному острові тільки починаються. Приєднуйтесь!

Ігровий автомат Bollywood Story

Ігровий автомат Bollywood StoryБоллівуд – центр індійської кіноіндустріі, в якому знімаються сотні, а то і тисячі романтичних фільмів. Сюжетні лінії цих фільмів пов’язані з стародавньою індійською культурою, вони розкривають національні цінності, притаманні мешканцям цієї краіни. Відповідно до цього і розроблений сюжет ігрових автоматів Bollywood Story.

Ідея та собливості

Історія цієї гри пов’язана з коханням молодої індійської пари. Планам закоханих намагається завадити зла мачуха, яка робить все можливе для того, щоб їхній шлюб не відбувся. Сюжет 5-барабанної гри побудований у відповідності з інтер’єр ом традиційного індійського будинку з мармуровою підлогою, декоративними колонами, розкішними килимами та вітражами.

Оформлення

У цій грі є 5 барабанів з 25 лініями. Гравець має можливість об’єднувати мачуху з злим заможним чоловіком, з яким вона намагається одружити дівчину. Є також можливість підтримати молоду пару, давши їм шанс бути разом. Гарна новина в тому, що будь-які 3, 4 чи 5 суміжних символів на виграшній лінії дають можливість збільшити ставку у 750 разів. Також в грі передбачено бонусний логотип Болівуда, який збільшує початкову ставку у 1000 разів.

Бонуси

В процесі гри часто випадають сапфіри, які дають шанс на безкоштовні бонуси. Від кількості сапфірів також залежить кількість безкоштовних обертів барабану:

 • 3 сапфіри дають 10 безкоштовних обертів;
 • 4 дають можливість 20 разів безкоштовно прокрутити барабан;
 • якщо випадуть 5 сапфірів, то барабан обернеться безкоштовно 30 разів.

До серйозного виграшу також може призвести випадання гірлянди з квітами.