Book of Ra та його конкуренти

Компанією-виробником ігрового софту Novomatic була розроблена серія ігор Book of, до якої належать такі ігрові автомати:

 • Book of Ra Deluxe;
 • Book Of Stars;
 • Book Of Maya.

Розглянемо детальніше кожну з цих ігор, визначимося з якістю музичного та графічного оформлення, виявимо та підкреслимо особливості кожної гри, визначимо кількість та суми бонусів в цих гральних автоматах.

Ігрові автомати Book of Ra Deluxe

Ігрові автомати Book of Ra DeluxeІгрові автомати Book of Ra Deluxe – це грандіозна та захоплююча мандрівка в Стародавній Єгипет. Водночас ці ігрові автомати є універсальною розвагою, переваги якої оцінили прихильники інтриг, великих бонусів та виплат. Почавши грати безкоштовно та без реєстрації в ігрові автомати Book of Ra Deluxe, геймер переконується в тому, що зробив правильний вибір.

В цьому яскравому слоті розробники у повній мірі втілили якості, необхідні для створення оптимальних умов для феєрично ігри. Обов’язково випробуйте вдачу та насолодіться захоплюючим сюжетом, привабливою графікою та атмосферою Стародавнього Єгипту.

Оформлення

Of Ra Deluxe – виключно тематичний емулятор, в оформленні якого немає жодного елементу, непов’язаного з єгипетською міфологією. Головним персонажем гри є всемогутнє божество, якому поклонялося не одне покоління мешканців сонячної держави.

Цей емулятор надає можливість не тільки познайомитися з культурою Стародавнього Єгипту, він запрошує гравця на прогулянку по містичних околицях стародавніх пірамід та дає можливість поспілкуватись з богом Ра. На перший погляд цей персонаж виглядає суворим, та в дійсності бог Сонця – щедрий та миролюбивий.

Особливості

З особливостей ігрових автоматів Of Ra Deluxe, в першу чергу, потрібно відмітити символи. Вони виконані у відповідності до археологічної тематики. Наприклад, гральні карти виготовлені з дорогоцінних металів, а зображення молодого дослідника виконане у формі золотої статуетки. Головним символом у цій грі є книга Ра.

Бонуси

У грі Of Ra Deluxe можна відмітити такі бонуси та суми виплат:

 • Найбільш низькооплачуваною є комбінація, що складається з зображень гральних карт. Вона поповнює гаманець гравця на суму від 5 до 150 кредитів. Це залежить від комбінації карт та кількості символів в цій комбінації.
 • 5 символів, що випадає на медальйоні з жуком-скарабеєм, надають гравцю 750 кредитів. На аналогічну суму збільшується капітал гравця, коли активну лінію займають 5 зображень скульптури єгипетської богині Ізіс.
 • Композиція, яка складається з 5 символів мумії єгипетського фараона, надає гравцю 2000 кредитів.

Ігрові автомати Book Of Stars

Ігрові автомати Book Of StarsІгровий слот Book Of Stars переносить гравця в нескінченний світ зірок, де він має можливість познайомитися з сміливою дівчиною та помандрувати на пошуки Бога сонця Геліоса. По сюжету гри геймер також знайомиться з богинею ночі Нікс, старою мудрою совою та знаходить книгу зірок. Ця книга допомагає гравцю розгадати таємниці зоряного неба та здобути великі скарби.

Оформлення

Оформлення слоту зроблено так, що головною метою гравця є зібрати на всіх лініях 5 однакових зображень. Призові комбінації розміщуються зліва направо. Виграш випадає тоді, коли на одній лінії випадає достатня кількість однакових символів, і вони не перериваються іншими зображеннями.

Особливості

Особливістю гри Book Of Stars є те, що символ обирається довільно. Якщо випадає необхідна кількість символів, то вони займають весь барабан слоту. Потім інші позиції затінюються для того, щоб виділити призову послідовність, і гравець має можливість забрати свій лінійний виграш. Вартість бонусного символу під час безкоштовних обертів така ж сама, як у звичайній грі.

Бонуси

З бонусів гри Book Of Stars можна відмітити головний – безкоштовні оберти з бонусним символом. Тобто, комбінація з 3 та більше книг у будь-якому місці ігрового екрану дозволяє запустити 10 безкоштовних обертів з бонусним символом, що розширюється. Призова гра проводиться згідно з установленими налаштуваннями останнього стандартного раунду.

Ігрові автомати Book Of Maya

 Ігрові автомати Book Of MayaГра Book Of Maya – це слот з 5 барабанами, на екрані якого зображення розміщені за схемою 5х3. Є можливість грати на 1 з 10 ліній, зробивши на них однакові ставки, розмір яких варіюється від 4 до 500 кредитів. Також у грі є додаткова ставка, яка активує бонусні респіни. Вона дорівнює сумі, яка поставлена на кон. Відповідно, у базовому режимі гри на спін приймається від 4 000 до 5 000 кредитів, а якщо задіяти Extra Bet, то діапазон ставок зростає від 8 000 до 10 000 кредитів.

Характеристики гри Book Of Maya:

 • кількість барабанів та ігрових ліній – 5 та 10 відповідно;
 • в грі немає прогресивного джек-поту;
 • мінімальна ставка на одну лінію – 4-500, а максимальна – 500 кредитів;
 • найбільша виплата зростає у 5000 разів;
 • у слоті є гра на подвоєння, надаються безкоштовні спини (оберти), є режим автоматичної гри;
 • слот не надає можливість бонусної гри та гри без реєстрації.

Оформлення

Розробник гри – компанія Novomatic знову звернулася до теми, яка в онлайн-гемблінгу є однією з найбільш поширених та популярних. Мова йде про пошуки скарбів зникнувших індійських племен з Південної Америки. Оригінальністю своєї назви та сюжету ця гра похвалитись не може, але вона має досить багатий функціонал геймплея та цікаві можливості, тому грати в слот буде досить цікаво.

Спеціальні символи

Набор зображень, що представлені на ігровому барабані, складається з декількох номіналів гральних карт. В грі є зображення ритуальних статуеток корінних мешканців – індійців Майя та портрет мандрівника, що шукає скарби. Особливими можливостями наділена стародавня книга, що поєднує в собі функції Scatter та Wild.

Бонуси

Всі додаткові опції, що доступні гравцеві в «Книзі Майя» були описані вище, інших призових можливостей немає. В цій грі також не передбачено розіграш накопичувального джек-поту.