Безкоштовні ігрові автомати

Гральний бізнес був заборонений в Україні на законодавчому рівні у 2009 році. У поточному 2016 році у Верховну раду поданий на розгляд закон, метою якого є легалізація азартних ігор на гроші. Незважаючи на це, у вітчизняному інтернет-просторі та в багатьох розважальних закладах українських міст, наші співвітчизники і зараз мають можливість грати як в нелегальні ігри за кошти, так і в безкоштовні онлайн-автомати.

Чому варто спочатку грати в безкоштовні автомати?

Всі ігрові автомати онлайн, яких є безліч у Світовій мережі, працюють на однакових платформах та програмному забезпеченні. Безкоштовна гра на цих автоматах недосвідченим геймерам дає можливість ознайомитися з правилами. Вони розуміють алгоритм роботи слотів, що в подальшому дозволяє набути досвід та вибирати ті ігрові автомати, які їм більше до вподоби.

Можливість вивчити правила гри

Людям без досвіду або геймерам, які не готові ризикувати фінансово, багато онлайн-казино дають можливість грати в автомати безкоштовно. Є навіть сервіси, де доступ до демонстраційних версій ігор надається без реєстрації. Це дає можливість геймерам-початківцям досконало ознайомитися з грою, вивчити правила, основні виграшні комбінації, та, врешті, набути впевненості в своїх силах.

Спробуємо різні слоти без реєстрації

Якщо виникло бажання зіграти в азартні ігри онлайн, то в Мережі можна знайти багато ресурсів, які надають цю можливість безкоштовно та без реєстрації. Відвідавши ці сайти та набравшись досвіду, гравець зможе самостійно обрати ті слоти, які найбільше сподобались. Набувши деякий досвід, можна зареєструватись, поповнити свій депозит, отримати бонусні кошти та почати грати в автомати на готівку.

Оберемо стратегію гри

Принцип гри в онлайн-автомати дуже простий:

 • після реєстрації потрібно перерахувати кошти на депозит;
 • вибрати ігровий автомат, який найбільше сподобався;
 • зробити ставку на одну або декілька ігрових ліній;
 • в тому випадку, коли на обрану гравцем лінію випаде виграшна комбінація, він отримає грошовий приз, який буде визначений по ціні символів, що випали.

Найкраща стратегія для початківців – це обрати автомат та пограти на ньому деякий час безкоштовно. Набувши досвід, гравець, роблячи мінімальні ставки, зможе зрозуміти алгоритм видачі, після чого можна буде ризикувати.

Безкоштовні ігрові автомати, які варто спробувати

Серед безкоштовних ігрових автоматів для недосвідчених гравців, які дають можливість зрозуміти правила гри та алгоритм виграшів, можна відмітити такі:

Автомат “Gonzo”

slot GonzoВід інших ігрових слотів пригодницький емулятор “Gonzo” відрізняється тим, що його 5 барабанів не крутяться, а зображення накладаються одне на одне, як у тетрісі. Основними ігровими символами у цьому слоті є:

 • маски, на яких зображені ацтекські боги;
 • зображення птахів, вирізані на зеленому, синьому, жовтому або рожевому камінні;
 • значок з символом «?».

Для того щоб склалася необхідна для виграшу комбінація, необхідно дочекатись, коли три однакових символи складуться в один ряд. Найбільший виграш можливий не тоді, коли співпадуть зображення богів, а тоді, коли випаде знак «?»,який зруйнує стіну, побудовану індійськими племенами.

Апарат «Клубничка»

Якщо в звичайному ігровому залі раніше це було неможливо, то тепер геймери грають у Мережі в «Клубничку» безкоштовно. Виграшними комбінаціями, при умові, що символи випадуть на усіх 5 барабанах, у цій грі є такі:slot fruit coctail

 1. Вишеньки. За їх допомогою початкова ставка збільшується у 10 разів.
 2. Абрикоси. Ці символи збільшують початкову ставку у 20 разів.
 3. Екзотичні лимони, які збільшують ставку у 50 разів.
 4. Спілі яблука. Ці фрукти збільшують початковий виграш у 100 разів.
 5. Якщо випаде 5 груш чи кавунів, то виграш збільшується відповідно у 200 або 500 разів.

Найбільший виграш у цьому слоті (збільшення початкової ставки у 2000 разів)можливий у тому випадку, коли випадуть 5 зображень з фруктовим коктейлем. До речі, цей символ є бонусним – він може замінити будь яке з вище перерахованих зображень.

Гра «Книга Ра»

book of raЦей слот з 5 барабанами та 9 ігровими лінія дасть можливість подорожувати гравцю не тільки у просторі, а й у часі, відвідавши стародавній Египет. Правила гри досить прості та інтуїтивно зрозумілі: співпадіння символів дозволять збільшити початковий виграш у 10 разів, а необмежена кількість бонусних ігор дасть можливість неабияк поповнити свій баланс.