Азартні ігрові автомати Endorphina

Endorphina – це провайдер грального контенту для азартних онлайн-закладів. Команда компанії складається з висококваліфікованих спеціалістів та об’єднує в собі найкраще з досвіду онлайн-ігр та передові технології створення додатків, які приваблюють гравців гарним дизайном та оригінальною атмосферою.

Математика та алгоритми, які використовує Endorphina, протестовані та надійні. Ігрові автомати Endorphina ідеально підходять для стабільності системи, логічні для гравців та мають різносторонній API. Це дає можливість здійснювати декілька типів інтеграції, надає звіт з статистикою, який відправляється у бек-офіс гравця та багато інших можливостей. Endorphina – це дійсно реальний ендорфін!

Ігровий автомат Ice Pirates

Ігровий автомат Ice PiratesПірати існували з того часу, як людство почало освоювати моря та океани, не зникли вони і в наші часи. Розбійники морів частіше орудували у південних широтах, але бувало, що вони запливали і у північні моря.
Гральний автомат Ice Pirates познайомить вас з відчайдушними грабіжниками, які обкрадають кораблі посеред айсбергів. Що цікаво, у команді жорстоких головорізів є не тільки люди. Вас чекають незабутні враження від знайомства з пінгвіном-флібустьєром та іншими тваринами, що освоїли це кримінальне ремесло.

Ідея та особливості

Слот Ice Pirates – 5-барабанний гральний автомат виробництва компанії Endorphina. У ньому є 10 ліній та 15 зображень на основному екрані. Правилами дозволяється задіювати будь-яку кількість доступних ліній, на яких будуть формуватися виграшні комбінації.

Ставки по цих всіх позиціях будуть рівними. Діапазон ставок варіюється від 1 до 100 монет на кожну гральну лінію. Їх номінал також варіюється від 0,01 до 5 кредитів. Таким чином, на 1 раунд можна поставити навіть 1 цент, а максимальна ставка досягає 5 000 одиниць.

Оформлення

На піратському кораблі зібралася незвичайна компанія у вигляді суворих морських вовків, молодої дівчини, пінгвіна та білого ведмедя. Головний символ піратського корабля – це капітан судна у піратському капелюсі, який при випадінні у кількості 4 разів приносить гравцю виграш у 1 000 кредитів.

Всі ці гральні символи з’являються тільки на перших 4 барабанах, а для 5 барабану розроблена своя колекція зображень у вигляді:

 • металевої кварти;
 • пляшки рому;
 • фляги з черепом;
 • ще однієї пляшки та великої зеленої цистерни рому, що дає помноження Х20.

Бонуси

Незалежно від того, коли у грі Ice Pirates з’являється Skater, він оплачується. При випадінні 3 чи більше скатерів гравець отримує 12 бонусних ігор. У слоті Ice Pirates також є ризик-гра.

Ігровий автомат Origami

Ігровий автомат OrigamiМистецтво створювати різні фігурки, яке називають орігамі, прийшло до нас зі Стародавнього Китаю. Найбільшу популярність орігамі здобуло у Японії. Приблизно до 17 століття воно також було дуже популярне у різних європейських країнах.

Бажаючи порадувати прихильників цього мистецтва, спеціалісти компанії Endorphina створили тематичний слот. Ними був розроблений 5-барабанний гральний автомат Origami, у якого є 10 ліній та 15 зображень на екрані. У цій грі гравець також має можливість активувати від 1 до 10 ліній для формування комбінацій.

Оберемо остратегію гри

Набір запропонованих у цій грі функції складається зі звичайних зображень, додаткових помножувачів та гри за рівних шансів. Виграшні комбінації тут формуються з базових символів на гральних лініях. 3 або більше однакових елементи повинні складати суцільний ланцюг, який починається з першого барабану або з останньої колонки у зворотньому напрямку.

Розрахунок виграшу проводиться по 2 показниках: ставці на одну лінію та коефіцієнті комбінації, який в цій грі варіюється від х5 до х300. Якщо за результатами спіна формується більше 1 ланцюжка, то всі виплати підсумовуються. В залежності від цього досвідчені гравці і обирають стратегію гри.

Оформлення

Гра Origami має досить дружелюбний до користувачів інтерфейс, який можна зрозуміти на будь-якій мові. Щоб визначити активні лінії, потрібно натискати по цифрах, які знаходяться зліва або зправа від барабанів. Розмір ставки визначається за допомогою обирання кількості та номіналу монет.

Новий спін запускається спеціальною кнопкою у грі або комп’ютерною клавішею «пробіл». Вони також зупиняють обертання барабанів. Кнопка «Menu» відкриває інформаційний розділ, у якому є:

 • коефіцієнти виплат;
 • загальні правила;
 • схеми гральних ліній;
 • екранні та звукові параметри;
 • налаштування автоматичної ігри.

Модель гри відкривається безпосередньо у браузері, тому гравцеві не потрібно скачувати Origami на свій комп’ютер.

Бонуси

Тематичної призової гри у слоті Origami немає, але є функція додаткового помножувача. У будь-якому звичайному спині у нижній частині екрану може з’являтися паперовий котик, на якому записаний розмір помножувача. Він приймається до уваги при розрахунку виплат по всіх створених комбінаціях. Прогресивного Джекпоту у цій грі немає.

Ігровий автомат Wild Fruits

Ігровий автомат Wild FruitsWild Fruits (Дикі Фрукти) – слот з безкоштовними обертами, який розроблений для всіх любителів фруктових азартних ігор. Гральний автомат був розроблений з урахуванням побажань гравців.

Ідея та особливості

Wild Fruits – це калейдоскопний вибух у світі гральних автоматів. Він яскраво оформлений, дає солідні виплати та має дикі символи, що збільшують кількість виграшів у разі.

Серед особливостей слоту Wild Fruits потрібно відмітити:

 • 5 гральних барабанів;
 • 9 символів;
 • 25 призових ліній;
 • безкоштовні оберти;
 • дикі символи;
 • автоматичні оберти барабанів;
 • відмінне звукове та графічне оформлення;
 • Full HD якість.

Оформлення

При оформленні грального автомату Wild Fruits розробники використали якісні та привабливі зображення екзотичних фруктів:

 • яблук;
 • вишень;
 • винограду;
 • персиків;
 • слив;
 • полуниць.

У процесі гри спонтанно з’являються зображення диких символів, які збільшують у рази виграш. Досить пристойним є і музикальний супровід, що підкреслює фруктову тематику та підживлює гральний азарт.

Outta Space Adventure

Гральний слот Outta Space Adventure – 5-барабаний автомат з 25 гральними лініями, на які ставиться від 1 цента до 5 доларів, тому він однаково подобається як досвідченим гравцям, так і початківцям. У грі є прогресивний Джекпот та фрі-спіни. Розмір виграшу розраховується помноженням ставки на одну лінію на коефіцієнт, який передбачений для кожної комбінації. Виграш може перебільшувати початкову ставку у 6000 разів.

На барабанах цього слоту з’являються символи, які присвячені космічним мандрівкам: зореліт, планети, інопланетні мешканці. Є також символи гральних карт (від дев’ятки до туза). Спеціальний дикий символ виконано у вигляді зображення космонавта, а символом розкидання є планета. У грі також є прогресивний Джекпот.