Азартні ігрові автомати Quickspin

Компанія Quickspin вже досить довгий час існує на ринку азартних розваг, а її розробки відомі великій кількості гравців. Така шалена популярність невипадкова, тому що розробники пропонують дуже цікаві ігри з приємною графікою, цікавою анімацією, якісним звуковим супроводом та великою кількістю бонусів.

Ігровий автомат The Wild Chase

Ігровий автомат The Wild ChaseУ гральному автоматі The Wild Chase гравець має можливість зануритись у захоплюючі подих пригоди. Розкішні жінки, дорогоцінне каміння, шикарні автомобілі, гроші та постійне відчуття небезпеки! Все це промайне перед гравцем на такій великій швидкості, що у нього не буде можливості перевести подих! Крутіть барабани – полювання за великим виграшем почалося.

Ідея та особливості

 

Гральні автомати The Wild Chase були представлені компанією-розробником грального софту – Quickspin 12 квітня 2016 року. Слот має декілька додаткових можливостей та складається з 5 барабанів з 25 гральними лініями.

Тематика слоту присвячена мисливцям за коштовностями в князівстві Монако. Тому символіка гри представлена як головними героями, так і дорогоцінним камінням, біжутерією, різними коштовностями та атрибутами великого достатку.

Оформлення

 

Серед особливостей оформлення слоту The Wild Chase можна відмітити досить пристойну графіку та якісний звуковий супровід. В грі є велика кількість цікавих символів, які підкреслюють багатство цього слоту та можливості, які він надає гравцям.

Бонуси

Ігрові автомати від Quickspin не дуже щедрий на бонуси. У слоті є дикий символ, виконуючий типову роль, але він не помножує стартові ставки у 5 разів у випадку співпадіння символів на барабанах. Також гравець ще може виграти 10 безкоштовних обертань барабанів, але і це не дає якихось великих можливостей.

Ігровий автомат Genies Touch

 

Ігровий автомат Genies TouchГраючи в гральний автомат Genies Touch, гравець має можливість потрапити у печеру Алі-Баби, де сховані всі скарби розбійників. Арабський сюжет слоту захоплює гравця з перших хвилин. Він має можливість здобути лампу Аладіна, та, потерши її, викликати Джина, роль якого в цій грі виконує приваблива дівчина. Потрібно запам’ятати, що Джин виконує бажання тільки тих гравців, які зробили реальні ставки. Як заявили розробники гри, рівень видачі призів у цьому слоті – 96, 9%.

Оберемо стратегію гри

Обираючи стратегію гри Genies Touch, потрібно знати, яку функцію виконує кожний з гральних символів. У грі є 4 персонажі східних казок та 5 різнокольорових дорогоцінних каменя. Ці елементи можуть співпадати лініями, займаючи одразу декілька позицій по вертикалі. Крім того, у слоті задіяні такі особливі символи:

 • Золотий надпис (Wild), що може приносити гравцю виплати, діючи за звичайними правилами, але він також може замінювати у ланцюжку звичайні зображення, якщо того потребує ситуація.
 • Казкова лампа (Scatter). Цей символ є тільки на 2, 3 чи 4 барабанах. Якщо він одночасно випадає на 3 лініях, то стартує 10 фрі-спинів. У цьому випадку замість гравця ставку робить онлайн-казино, а на 1-4 барабанах з’являється більше бонусних символів.
 • Медальйон «Бонус» з відповідним написом. Цей символ розпочинає функцію, що називається «Дотик Джина». Функція розпочинається тоді, коли на екрані з’являються 3 однакових символи.

Оформлення

Всі гральні слоти компанії Quickspin створюються так, що користувач має можливість без проблем освоїти інтерфейс на будь-якій мові. На гральній панелі майже немає надписів, всі кнопки інтуїтивно зрозумілі.

Розмір ставки на спині можна визначити на додатковій панелі, яка з’являється тоді, коли гравець натискає на надпис Total Bet. Гравець має можливість самостійно запускати барабани в кожному спині або запускати всю гру в автоматичному режимі. Таблиця виплат складається з декількох сторінок, на яких зображені розрахунки коефіцієнтів, пояснюються правила гри, є схеми розташування ліній на екрані грального автомату.

Бонуси

При запуску опції «Дотик Джина» на основному екрані слоту з’являється лампа, з якої вилітає прекрасна дівчина. Вона обирає один із символів та перетворює в нього декілька інших зображення. Завдяки цьому формується багато виграшних комбінації. Прогресивний Джекпот у цій ігрі відсутній.

Ігровий автомат Three Musketers

Ігровий автомат Three MusketersГральний автомат Три мушкетери (Three Musketers) має у своєму функціоналі:

 • 5 гральних барабанів;
 • 50 ліній для виплати виграшів;
 • призову (бонусну) гру;
 • безкоштовні оберти барабанів.

Є також можливість грати в демо-версію Three Musketers безкоштовно онлайн.

Ідея та особливості

У грі діє досить широкий діапазон ставок. Вони завжди однакові майже по всіх позиціях. На лінію можна ставити від 1 центу до 10 євро. Зокрема, потрібно обов’язково робити бонусну ставку, яка дорівнює 5 монетам. Вона потрібна для отримання призових функції.

На спин приймається від 25 центів до 250 євро. Ця гра пропонує широкий вибір відмінних та цікавих опцій. На відміну від базових зображень, тут використовуються особливі символи з розширеними можливостями, безкоштовними спинами, додатковими помножувачами розрахунку виграшів та режимом автогри.

Оформлення

Як правило, всі новинки від компанії Quickspin пропонуються гравцям уже з повним перекладом інтерфейсу на українську або російську мову. Але досить часто зустрічаються англомовні версії гри Three Musketers, тому ми приводимо повний переклад англійських надписів на функціональних кнопках слоту:

 1. Bet Multiplier – номінал гральних монет.
 2. Paytable – відкрити таблицю коефіцієнтів.
 3. Bet Lines – розмір ставок у монетах.
 4. Fast Play – активувати прискорену гру.
 5. Balance – поточний стан рахунку.
 6. ? – перегляд довідкового розділу.
 7. Win – виграш за 1 спин.
 8. Stake – розмір ставки у кредитах.
 9. Total Bet – вибір ставки на 1 раунд (є можливість відкрити вікно для діалогів).
 10. Autoplay – режим автоматичної гри.

Outta Space Adventure

У відео-слоті Outta Space Adventure є 5 барабанів та 25 гральних лінії. На кожну з цих ліній гравець може поставити ставку від 1 цента до 5 доларів. Дозволяється ставити максимальну ставку, розмір якої досягає 125 доларів на один спин. У грі є багато спеціальних символів, таких як безкоштовні спини та прогресивні Джекпот.

Виграшні комбінації у грі складаються з однакових символів, тобто, 2 чи 3 символів на одній активній лінії, які знаходяться на сусідніх барабанах, включно з першим. Розмір виплати можна заздалегідь вирахувати, помноживши початкову ставку на одну лінію на коефіцієнт, встановлений для кожної комбінації. Найбільша виграшна комбінація дозволяє помножити початкову ставку у 6000 разів.